Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Beru na vědomí
 

všema deseti

 1. Opravdu mám vhodně zvolené lyže?

  Většina lyžařů jezdí na nevhodně zvolených lyžích. Je to hlavní důvod, proč si nemůžete sníh užít. Ujistěte se, že to nejste právě vy.

 2. Jak se zorientuji?

  Poraďte se s naším proškoleným prodejcem nebo přímo s námi. Jsme připraveni se vám věnovat a splnit vaše přání.

 3. Mohu si je vyzkoušet?

  Vyberte si vhodný termín testovacích dnů. Před nákupem máte možnost si lyže půjčit, vyzkoušet a zažít. Jen tak vyberete ty pravé.

 4. Jak moc se mohu zlepšit?

  Možná ani netušíte, kde máte limity. Víme, jak se k nim dostat a pomůžeme vám s tím. Jsme partnery běžkařských kempů určených pro zlepšení techniky a stylu.

 5. Budou se mi líbit?

  Kromě designu, který jsme navrhovali tak, aby lyže opticky nestárly, testujeme na horách modely s úplně novými prvky. Dejte nám vědět, jak se vám líbí.

 6. Co všechno dostanu za své peníze?

  Cena každé lyže odpovídá skutečným výrobním nákladům. Ty jsou závislé kromě neustále rozvíjené konstrukce i na ušlechtilých materiálech. Každá položka je pečlivě kontrolována, stejně jako každá lyže. Neplatíte nic navíc.

 7. Seženu dokonalejší lyže?

  Každá naše lyže je technologicky dokonalá. Perfektně slouží rychlosti a bezpečnosti zároveň. Můžete se absolutně spolehnout, že čím vyšší nároky musí splňovat, tím větší technologický skvost máte k dispozici.

 8. Mohu na “Sportenech“ vyhrávat?

  Náš tým vývojářů a konstruktérů má k dispozici zkušenosti olympioniků, mistrů světa a trenérů. Pro vaše vítězství řeší každý detail lyže.

 9. Made in Czech Republic?

  Lyže vyrábíme 120 let v Novém Městě na Moravě, ideálním místě pro lyžování. Sami jsme hrdí lyžaři a s těmi nejlepšími spolupracujeme.

 10. Proč to všechno?

  Protože tak můžeme mít radost ze zimy všichni. My i vy. Užijte si ji i letos.